Paddle на Payoneer?

Гру, 19 — Фінанси
10 Гру, 15

Як вивести гроші зароблені, з Paddle на рахунок та картку Payoneer.com? Чи хтось успішно провів таке?

Я запитав підтримку.
=================================
Subject: Payout to Payoneer.com? Any option?
Message:
Dear Paddle support!
I’m an owner of Payoneer.com debit card is there any option to withdraw to Payoneer account?
Payoneer accepts payments via US based First Century Bank and provides Routing (ABA) and Account Number for each client to accept payments.
I own a little service oriented web-site and I’m using currently BlueSnap and PayPro Global as payment gateway providers.
=================================

Так от “палю тему” — в мене виникло враження, що Paddle лінкується з Payoneer власноруч (!) в екаунті Paddle, при чому або їх сапорт або тупить, або вони не знають, що таке можна взагалі робити.

1. Зареєструвався на Paddle.
2. Обираємо країну Україну, але (!) банк — США і вбиваємо ABBA, Routing account number від екаунту пайоніру.

Транзакцій я поки що не проводив.

Я використовую BlueSnap та PayProGlobal у одному проекті. Зараз мені дуже сподобався варіант із Педл — кількістю даних для вводу — ідеально для SaaS.

 • Лайкнуто
Реплай

Я вивожу на epayments.com. Він приймає wire transfer і буквально сьогодні зміг зарахувати гроші собі на рахунок з paddle. Звісно втрати не слабенькі (кожна транзакція  wire transfer коштує порядку 40 баксів). Але варіант робочий.

З payoneer не пробував. Колись пробував wire transfer від клієнтів, але тоді в нас не вийшло. Тому я і завів epayments.com акаунт.

 • Лайкнуто
Реплай
Геть

Шкода, але Payoneer не дозволяє отримувати на себе wire transfer, а прямого лінкування у Paddle немає. Ось порівняльна табличка деталей.

Ігор, гадаю, ви не покроково робили мою інструкцію – лише банк у США дає АБА и Роутинг – і в мене підозра, що тишком-нишком Педл відправить грошенята на Пайонір методом АСН, а не вайором.

Моє кунг-фу ось таке:

п.с. спробую одразу, як підуть продажі :-).

Гру, 16

Якщо відправлять, то буде чудово. Але це половина справи. Треба щоб Payoneer прийняв wire transfer. Чекатиму апдейту 🙂

Інші реплаї
 • Лайкнуто
Реплай
Геть

А чим Paddle краще нiж Stripe чи PayPal. Якщо є рахунок у США, чи не краще використовувати їх?

Гру, 18

Він кращий лише одним: можна приймати гроші без рахунків у США, що критично важливо для перевірки гіпотез на MVP.

1. У більшості людей в УА немає рахунку в США. Немає також і можливості його відкрити.

2. Payoneer – це трошки неповноцінний рахунок в США.

3. Stripe не працює з УА офф.: https://stripe.com/global

4. PayPal не працює з УА офф. (боян)

Суть питання – як Paddle поведе себе. Великі гравці ринку одразу малюють країни із якими вони працюють, а педлл – вказує на саме банк в США, що опосередковано містить легальну можливість отак “здригнути вушками” та злінкувати все собі на користь.

Стосовно Stripe “льод тронувся гаспада присяжные-засєдатєли”: http://biz.liga.net/all/it/stati/3398867-vmesto-paypal-v-ukrainu-idut-stripe-i-payoneer.htm
Але офіційно “нєт\ноу”.

Існує інший “фінт вушками” – ситуація із Страйпом та Пайониром –

Відповіді, що є на на Кворі: https://www.quora.com/Does-Payoneers-US-payment-service-work-with-Stripe

“Stripe specifically does not accept Payoneer accounts. Their banking regulations require a physical branch location which Payoneer doesn’t have (even if they’re using a BofA routing number).”

Але в неті, більш ніж трошки, є фідів по лінкуванню та успішній роботі із зв’язкою Пайонір\Страйп: http://bit.ly/2gRLN4O.

Все упреться в те, як поведе себе конкретна кампанія та її відділи безпеки (передаю пламєнний прівєт Пейпалу, що заблочив мені 400 президентів) та відділ валідації екаунтів. Тобто можна зробити таку зв’язку, а от чи отримаеш бан чи ні – це питання до того як зірки стануть.

Але із того, що я бачив – страйп, мя’кенько так, зняв фільтр по-країні із сторінки реєстрації екаунту, що натякає.

Так – погані новини про Педл –

п.с. нажаль\на радість я є луркером в ком’юніті rsdn із стажем більше 15 років. Їхній фідбек – це кумулятивний praxis-орієнтований досвід “на власних шкурах”, якому слід довіряти –

http://www.rsdn.org/forum/shareware/6519589.1

 1. – Пробую его сейчас: первое впечатление — ещё сыроват. Не работают коллбеки об успешных заказах, подглючивает кнопка указания VAT ID. Саппорт молчит.
 2. – Я вроде уже отвечал про Paddle — но не рекомендую по причине малого количества поддерживаемых платежных систем, очень-очень плохого качества поддержки (у меня вопросы и тикеты висят в их системе уже почти год), если делаете под Мак, то еще фиговая дока и много проблем с обновлениями, есть плюс только их Paddle Discovery, но он не всем и не всегда поможет.
  Плюс еще и процент при выводе средств не понятен (со $100 должно было быть 15, оказалось 25)
  Вывод ИМХО — не работать с ними
 3. – С суппортом тоже наткнулся. Если на уведомление об их ответе ответить письмом, они его не увидят. Не знаю почему до сих пор не поменяли свою тикет систему и почему Intercom не починит такой явный косяк. Видимо суппорт не в приоритете. Что в принципе понятно для компании, которая демпингует.
 4. – Да нет, я писал им чате и конечно письма, по разному писал, пока не написал с основного сайта на руководство с ультиматумом что уберу с продажи приложение, то отвечали раз в неделю и то без тольку

п.с. відправив баг-ноут на Педл – тиждень мовчать. :-(.

Гру, 19

ще мені підказав друг, що в сервісі https://www.2checkout.com/ теж з’явились subscriptions. А вони добре працюють з payoneer (навіть через них можна картку замовити)

Гру, 19

Юрію, зі Страйпом працювати не вийде по хаку, який описаний у нотатці на Медіумі. Вони прикрили цю багу. Якщо завести акаунт і вказати фейковий SSN, то акаунт активують, а після першої оплати почнуть настирно просити апдейтнути його. На цьому все закінчиться. Один з проектів, з якими я працюю, пробував.

А по коментарях на рахунок Педдла я не згоден. Користуюся рік, саппорт відповідає (не день у день), транзакції проходять, фроду нема. Крім того, вони підняли раунд і зараз дуже активно перебудовують продукт.

Інші реплаї
 • Лайкнуто
Реплай
Геть