Монетизация мобильного приложения

Січ, 24 — Маркетинг

Есть приложение, в данный момент показывается реклама + кнопка убрать рекламу за 0,99, может такая модель себя уже изжила, в любом случае продаж нет, а с рекламы одни центы. Т.е. рекламу хочется вообще убрать. Приложение информационное, не содержит уникального контента, все из сети – цитаты, притчи и т.п. тематика буддизм. Приложение занимает первые места по основным ключевым запросам (будда, буддизм, сутры, дхаммапада и т.д.) в обоих сторах. DAU – 250-300. СНГ, 100% органика. У приложения хороший рейтинг. В упор не вижу, что можно придумать, может партнерку какую-то подключить с товарами? Помогите, может есть идеи? Ну или может просто убрать рекламу и “пристрелить лошадь” и не тратить на приложение время?

  • Лайкнуто
  • Igor Stefurak
Реплай

У мене немає досвіду запуску додатків, але є досвід споживання.

Подивився на 2 останні куплені додатки — плеєр для подкастів та плеєр для аудіокниг. У безкоштовній версії обох є рекламні банери. У платній версії обох є додаткова функціональність та відсутні банери. Плеєр для подкастів купив, щоб подякувати розробникам — він дуже якісний. Плеєр для аудіокниг купив через додаткову функціональність: регулювання швидкості відтворення та еквалайзер. Поки користувався безкоштовними версіями реклама не заважала.

Натяк зрозумілий. В принципі, можна додати функціоналу до платної версії, щоб стимулювати продажі, щоб “прибрати рекламу” було більше як бонус, а не окремою послугою. Мабуть так і спробую, є декілька ідей. Дякую

Січ, 19

Функціональність має бути критично важливою. Наприклад, зміна швидкості відтворення аудіокниги перетворює 17-годинне прослуховування на 11-годинне у комфортному мені темпі.

я зрозумів – вирішення проблеми 🙂

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Для того щоб заробляти на рекламі потрібно ДАУ на 2 порядки вище. Придумайте що ви можете продавати вашим клієтам по підписці за $5-10 в місяць.

Дякую, завжди було цікаво скільки потрібно користувачів щоб реклама більш-менш працювала. Для початку вирішив збільшити ДАУ за рахунок англійської версії, контент вже майже готовий.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть