Хтось із вас будує сервіси без програмування?

Тра, 31 — Стартап
22 Вер, 22

Я готую презентацію для виступу на конференції (а також колонку для AIN.UA) про те, як я піднімаю проекти без програмування (Воркселератор, Стартап Левел та кілька інших у минулому). Знаю, що всі технічні засновники вважають це дурницями, але тема набирає обертів. З’явилося кілька стартапів у цій ніші (як от Bubble), а існуючі компанії заохочують розробників робити це у їхніх екосистемах (ті ж боти на Chatfuel).

Хтось із вас розвиває сервіси без програмування? З радістю поспілкуюся.

  • Лайкнуто
Реплай

Розвиваю вже 2 роки інформаційну корпорацію, think tank @GlobalUkraine. Від платного домену відмовився, залишив блог на стандартних засобах Google globalukraine.blogspot.com

Ключовою ідеєю є формат персональних новин політичної та суспільної тематики. Авторський відбір тем, які цікавлять певну аудиторію: дипломатія, мистецтво, музика, політика, психологія, політологія, тощо.

 

Вер, 23

Якщо я правильно розумію, то це блог, не сервіс.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

В якійсь мірі сюди можна віднести мене, я працював форонтенд розробником та  веб дизайнером.  А наш стартап LikeMe це мобільний додаток та хардвер, тому в середині проекту я не програмую.

Вер, 26

Чому нема інтерфейсу українською, іспанською, французькою мовами?

Вер, 26

Поки що в цьому нема необхідності

Вер, 26

Мар’яне, не зовсім те, про що я питав. Ви не програмуєте, але хтось інший програмує. Я ж запитував про запуск без цього взагалі 🙂

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Проконтактуйте з https://betalist.com/startups/today-i-will , можливо, вони поділяться своїми best practices

Вер, 26

Мене цікавлять кейси з оточення. Дякую.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Я запускаю проект http://turbohiring.co без того, щоб кодувати самому. Ну “майже без”. Важко чесно кажучи бити себе по руках і не кодити а фокусуватись на саме бізнес аспекті.

Цікаво, які сервіси використовуєте?

Які не рекомендуєте, можливо, такі теж є? 🙂

Вер, 26

Чесно кажучи боюсь розчарувати. Нічого нового: drupal, mailchimp, google analytics,  хостимось на digital ocean. Все інше в гугл доках. Але проект turbohiring досить технічний і є програміст який пилить сайт і плагін для хрому. Хоча і ми відмовились від більшості ідей задля швидкого старту але всеодно там місяць роботи програміста. Я з партнером (обидва технічні спеціалісти) не кодимо а тільки проводимо співбесіди, пишемо листи.

Дякую!

Вер, 26

Прикольно, дякую, що поділився. А сервіс ще й для українського ринку.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Непогана підбірка на тему старта он-лайн бізнесу взагалі і в т.ч. і з посиланнями на конкретні інструменти:
https://medium.com/today-i-will/how-to-set-up-your-business-online-in-10-steps-139e49a58b03

Вер, 26

Дякую за лінк. Продовжу шукати тих, хто робить це з України.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Ось колонка, про яку я згадував: «Як я будую сервіси без програмування», http://ain.ua/2016/09/26/672122.

  • Лайкнуто
Реплай
Геть

У меня есть кулинарное приложение с рецептами под iOS оно написано кодом. А вот backend как раз без единой строчки кода. WordPress + JSON API Plugin делают REST API. Плагин для рецептов добавляет к посту список ингредиентов, пошаговые инструкции с фотографиями. Контент-менеджер легко добавляет новые рецепты, фотографии, пошаговые инструкции, управляет категориями, ингредиентами. Представляю во сколько бы мне обошлась такая разработка с нуля. Ну и хоть “backend  на wordpress’e” звучит не так круто, как “backend  на node.js’e” мне решение понравилось и следующий проект я сделал в такой же связке. Приложение по сути список акций, скидок, распродаж. Сервис отдает мне данные в виде csv файла. Установил плагин WP Import – позволяет имортировать csv и xml файлы и представлять данные в виде страниц\записей. Плюс тот же JSON API плагин делает REST интерфейс для клиента. WP Import может забирать данные по ссылке – так я недавно этот процесс еще и автоматизировал, запуская импорт данных по рассписанию. Идея приложения возникла в пятницу вечером, а в воскресенье я уже отправил его в аппстор. Вот такой у меня опыт создания backend’a без программирования, уже для нескольких приложений.

Жов, 2

Класний приклад, дякую що написали.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Я використовую конструктори мобільних аппів та вордпрес шаблони для свого соціального проекту розвитку фінансової грамонтності.
http://familybudget.com.ua/ та мобільний додаток Фінансовий Радник приклади робіт.
Все роблю сам, іноді залучаю дизайнера на фрілансі.

Жов, 18

О, знайшов апку в Плеймаркеті, поставив. Мені імпонує тема з фінансовою грамотністю. Це дуже цікава ніша.

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Юзаю Bubble.is. Кодити не потрібно але обєктоорієнтовне програмування довелося освоїти. Фреймворк  дозволяє реалізувати практично будь-які задачі. Хто ще будує в bubble,  пишіть, потрібні поради.

Тра, 31

А можете показати що реалізували?

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть