[Опитування] З ким із українських технологічних підприємців та венчурних інвесторів ви б хотіли поговорити у форматі АМА?

4 Кві, 19

Я започаткував цю спільноту, щоб кожен, хто має відношення до галузі стартапів міг озвучити власну проблему і знайти рішення, допомогти з пошуком іншим, поділитися досвідом та розширити нетворк.

Один з форматів віртуального нетворкінгу називається АМА (з англ. «ask me anything» — запитай мене про що-небудь). Для запуску першого АМА-топіку мені потрібна ваша допомога. Я склав список людей, які найчастіше згадувалися на AIN.UA за останній рік. Будь ласка, проголосуйте за двох з них, з ким, на вашу думку, було б цікаво поспілкуватися у форматі «питання-відповідь».

Опитування триватиме протягом кількох тижнів. За результатами я запрошу людину, що набрала найбільше голосів і відкрию окремий топік на місяць. Тож, протягом місяця ви зможете запитувати та отримувати відповіді, поради, рекомендації від конкретної людини.

На випадок якщо ви не згодні з цим переліком осіб, вкажіть свої варіанти у коментарях.

  • Лайкнуто
  • Marian Shtymak
Реплай

С гуру на сайте, он может превратиться в Crarity 

Кві, 26

Якщо не помиляюся, то АМА — формат, який придумали на Reddit. Його особливість: анонсується чат, користувачі пишуть питання, гість відповідає. Час для питань та відповідей обмежений. Це може бути як 1 день, так і 1 тиждень. Це розважальний формат. Те, що роблять у Clarity працює як консультація.

Кві, 26

Спасибо за разъяснение

Інші реплаї
  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Дякую всім, хто проголосував. АМА з першим гостем, Ярославом Ажнюком, на сайті — http://startuplevel.com/thread/yaroslav-azhnyuk-ama.

  • Лайкнуто
Реплай
Геть