Де шукати потенційно зацікавлених у новому проекті людей?

Бер, 7 — Команда
3 Січ, 17

Всім привіт. Працюю над власним проектом мобільного додатку. Є бачення. Є плани. Майже готова до запуску перша версія. Поки справляюсь сам, але розмір проектного TODO все частіше нагадує про необхідність пошуку команди.

Де можна знайти людей, що можуть бути зацікавлені приєднатись до нового проекту? Чи знає хтось місце, де можна просто написати: “ось є така-то ідея, набираю команду, детальніше в приват, це буде круто” і отримати відповіді не лише від людей з цінником, а й від зацікавлених у тісній співпраці та набутті певного досвіду ентузіастів, можливо й студентів?

  • Лайкнуто
Реплай

Погортайте топіки у спільноті. Ми вже не один раз це обговорювали. Наприклад, https://startuplevel.com/thread/audioknot-cofounder. Там є моя відповідь, підсумував нею нотатку з блогу https://opryshok.com/cofounder.

У нотатці є думки чому не працюють сервіси для пошуку співзасновників. Коротко: якщо ви спеціаліст з репутацією, то вам не потрібні сервіси; якщо це перший проект, то люди не розуміють як перевірити вас на адекватність, щоб не витрачати час марно. Якісним аргументом є наявність результату.

  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Yaroslav, напишіть мені будь-ласка листа Dennis.chumak@gmail.com, обговоримо.

  • Лайкнуто
Реплай
Геть

Як би це банально не звучало рекомендую work.ua там можна команду в стартап знайти. Гарантую що заявок 5 – 10 отримаєш. Там реально можна команду зібрати.

  • Лайкнуто
Реплай
Геть